Uwaga! Z przyczyn od nas niezależnych musimy odwołać piątkowy koncert Ryszarda Styły. Przepraszamy i informujemy, że koncert odbędzie się we wrześniu.

Po raz drugi wystąpi na naszej Scenie Poznańska 38 wspaniały gitarzysta, kompozytor i muzyk jazzowy Ryszard Styła z koncertem "Świat gitarą i poezją malowany" Zapraszamy serdecznie w piątek, 18 września o godz. 19.30 do naszego Klubu na ul. Poznańskiej 38 w Warszawie. Wstęp wolny.

 

W sobotę, 21 marca - pierwszego dnia wiosny gościliśmy w naszym Klubie "Portret Botaniczny" ze swoim wernisażem. Było artystycznie, muzycznie i smakowicie przy wiosennych sałatkach i cejlońskiej herbacie. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i miłą atmosferę. Prace można podziwiać w naszej klubowej galerii popijając wspaniałe liściaste cejlońskie herbaty, które podajemy w naszej kawiarence.

 

Rozpoczynamy nowy cykl warsztatów opartych na ruchu i muzyce pt. „RYTMOWISKO”.

Kolejne zajęcia odbędą się w sobotę, 29 sierpnia o godz. 11.00 w dużej sali naszego klubu przy ulicy Poznańskiej 38.

 

Uwaga!

Mityng DDA/DDD „Re-parenting” odbywa się w

soboty, w godz. 13.30 – 15.30

w dużej sali Klubu Poznańska 38.

 

 

Przedstawiamy kilka zdjęć z zabawy sylwestrowej w naszym Klubie Poznańska 38. Zabawa przy muzyce dj Cezariusza była gorąca, jedzenie wyśmienite a atmosfera serdeczna o czym świadczy fakt, że ostatni goście dotrwali do godz. 6.00 rano. Do zobaczenia za rok...